Ekstremalūs ir Egzotiški plaukimai

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Po gausių kritulių rudenį ar pavasarį staiga nutirpus sniegui, o kartais ir šiltos žiemos viduryje, kai kurių upelių, kurių nuolydis 2 – 10 m/km, debitas trumpam gali padidėti keliasdešimt kartų ir plaukimas tampa ekstremalus. Jie tuomet primena kalnų upių vandens srautus, tačiau jų ieškoti vykti į užsienį
(kas gan brangiai kainuoja) nebūtina – visa tai galime pasiūlyti Lietuvoje. Plaukimui tokiomis upėmis Jums pasiūlysime specialias, atsparias smūgiams ir trinčiai polietilenines baidares. Siulome plaukti Dubysos intakais: Lukne, Kirkšnove, Gyneve. Taip pat prie ekstremalių tinkamu momentu priskirtinos Šušvė (Nevėžio intakas), (Jūros intakas), Ančia (Šešuvės intakas). Visi šie upeliai ar upės įteka i didesniąsias, tad kelionę galima tęsti jomis.

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU