Kubilo nuoma

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Kubilo nuomos kaina
Darbo diena (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) – 55€

Penktadienis – 70€

Šeštadienis – 70€
Sekmadienis – 70€

Visas savaitgalis (nuo penktadienio vakaro) – 100€

Kubilo nuoma pastaruoju metu labai populiarėja. Ypač dažnai juos nuomojasi vasarą, nes daug kas šaltą žiemą nesiryžta nubėgti nuo karštos patalpos iki kubilo. Tačiau maudynės žiemą kubile žymiai didesnė egzotika nei vasarą.

Įsigyti kubilą – brangus malonumas, ypač jei per metus jame maudotės tik kartą kitą. Pirki kubilo kiekvienam visiškai nebūtina. Kubilų nuoma – nebrangi pramoga, juolab jei nuomojasi nemažas kolektyvas.

Mūsų kubilas yra 2m. skersmens, 1m. aukščio, su nerūdijančio plieno įdėklu. Nuomojant medinį kubilą neįmanoma užtikrinti jo higienos, nes medis yra ideali terpe tarti grybeliams, bakterijoms ir kitiems mikroorganizmams. Tuo tarpu nerūdijančio plieno paviršius visada atrodys kaip naujas ir po kiekvienų maudynių jis dezinfekuojamas specialiomis priemonėmis.

ŽR. KAINOS

KUBILO ISTORIJA IR NAUDA ORGANIZMUI

Maudynės kubiluose kildinamos iš Azijos regiono (Japonijos, Kinijos). Jau prieš kelis šimtmečius  ten žmonės maudėsi vandens pilnuose kubiluose. Japonijoje žmonės žiemą eidavo pasikaitinti į karštąsias versme aukštai kalnuose, tad reikėdavo ilgai keliauti ir aukštai kopti. Sau gyvenimą jie palengvino pasigaminę kubilus. Lietuviai nuo seno taip pat maudydavosi kubiluose namuose, tačiau jie nebuvo papildomai kaitinami, bet visgi ši pramoga nėra svetima ir mums.

Rytiečiai pajuto, kad pabuvus kubile pailsi protas, stiprėja sveikata, jaučiamas gaivumas, švarumas ne tik kūne, bet ir galvoje. Vakarų šalių gydytojai antrina, kad maudynės kubile naudingos sveikatai, nes dėl temperatūros kontrasto stiprėja kraujotaka ir kraujagyslės, o kartu pagreitėja ir medžiagų apykaita, organų aprūpinimas maistinėmis medžiagomis ir deguonimi. Kubilo malonumai teigiamai įtakoja nervų sistemą, kai kurias endokrinines liaukas, padeda grūdintis, nes susidaro staigūs temperatūriniai kontrastai.

Žmonės, kurie sunkiai ištveria sausos saunos ar drėgnos pirties karštį, kuo puikiausiai gali mėgautis kubilo malonumais. Maudynės kubile atveria odos poras, tad per jas lengvai patenka gydomosios ir naudingos organizmui medžiagos iš kremų, aliejų.

Greitėjant gyvenimo tempui ši paslauga labai populiarėja, nes komfortiškoje temperatūroje Jūs galite ilsėtis ir žiūrėti į žvaigždes, klausytis gamtos garsų, patirti bendravimo malonumą…

Plaukdami baidarėmis galite išsinuomoti pirtį, sodybą, stovyklavietę, kubilą Dubysos regioniniame parke, Lyduvėnų kraštovaizdžio draustinyje.

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU