ŽINIASKLAIDA

G. Kauneckas neslėpė ir pats mėgstantis paplaukioti baidare žiemą ir darantis tai net dažniau nei vasarą. Tačiau tai jis labiau siejo su laiko stoka, nes vasarą būna pats darbymetis.
„Kol dar nenuomojau baidarių ir kol dar buvau studentas ir mokiausi, plaukiodavome žiemą ir Vilnele, ir Voke, ir Nerimi. Viskas buvo gerai. Bet tuo metu dar apskritai nebuvo tokios tradicijos plaukti žiemą, o dabar jau yra tokia tradicija – būna žmonės nori plaukti Naujiems metams, per Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją, Kalėdoms“, – pasakojo G. Kauneckas.

Plačiau...

Šilta žiema nepalanki baidarių nuomotojams. Upės nenusekusios, ledo irgi nėra, bet plaukimo žiemą gerbėjai labiau mėgsta, kai būna bent šiek tiek sniego.

Tol, kol nebuvo sniego, bemaž nebuvo ir baidarininkų. Likus maždaug savaitei iki Kalėdų teko laimė palydėti vos vieną jų grupę”, – sakė „Lyduvėnų baidarių” vadovas Gedas Kauneckas.

G.Kauneckas – ekologijos mokslų magistras. Prieš penkerius metus gyvenimą mieste išmainęs į kaimą, jis pats lydi vandens turistus į ekskursijas Rytų ir Vidurio Žemaitijos upėmis – , Kražante, .

Plačiau...

Nepailstantis keliautojų vadas ir aktyvių kelionių po Lietuvą organizatorius Dalius Pranculis neseniai su pusšimčiu entuziastų savaitgalį keliavo baidarėmis . Žygį pradėjo nuo Lyduvėnų tilto ir per dieną nuirklavo iki Maslauskiškių. Antrą dieną pasiekė Žemaičių plento tiltą, kuris yra šalia Ariogalos. Apie kelionę pasakoja pats kelionės organizatorius.

Plačiau...

Blinstrubiškio miškas su greta esančiomis teritorijomis užima 2215,34 ha plotą ir yra nutolęs apie 10 km į pietvakarius nuo Raseinių. Tai ne tik vienas didžiausių miško masyvų Raseinių rajone, tačiau jis pasižymi ir bioįvairovės gausa.

Jūrinis erelis – vienas stambiausių pasaulyje ir didžiausias iš visų šalyje aptinkamų perinčių plėšriųjų (vanaginių) paukščių. Daugiausiai šių paukščių sutinkama Nemuno deltoje  – 10 porų, po 3 poras – Kuršių nerijos nacionaliniame parke ir Blinstrubiškio miške.

Jūrinių erelių stebėseną nuo 2003 metų Blinstrubiškio miške vykdė ornitologas Deivis Dementavičius. Nuo praeitų metų Blinstrubiškio miško biosferos poligonas priskirtas Dubysos regioninio parko direkcijos priežiūrai, tad  direkcija toliau vykdys šių paukščių monitoringą.

Plačiau...

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU