Akmena

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

(žygio trukmė – 1 – 3 d., bendras ilgis – 80 km, nuolydis 1,86 m/km)

Kaip ir Kražantė išteka netoli Medvėgalio piliakalnio ir tikrai yra verta vandens turistų dėmesio, nes per visą savo ilgį ji yra srauni ir akmenuota. Ne veltui protėviai šiai upei ir pavadinimą tokį davė. Tai kairysis Jūros intakas, tekantis siauru slėniu. Jos pakrantėse – virtinė piliakalnių. Vasarą ar gilesnę žiema labai nusenka ir plaukti tampa nebeįmanoma, o su pavasario potvyniais ar rudens liūtimis vandens lygis upėje šniokšdamas ima kilti. Kelionę galima pradėti nuo netoli Kaltinėnų esančios Akmenos ir Ižnės santakos ir tęsti iki Pagramančio, kur Akmena įteka į Jūrą.

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

pirtis savaitgaliui katamaranų nuoma Dubysoje baidares dubysa katamaranai Dubysoje plaukimas Dubysos upe katamaranu nuoma plaustai Dubysoje plaukimas Dubysoje baidarės Dubysoje plaukimas Dubysa katamaranai plaustų nuoma Žemaitijoje pirties nuoma medines pirties nuoma plaustų nuoma plaustai plaustų nuoma prie Dubysos garinė pirtis garinės pirties nuoma pramogos pirtyje plaukimas baidarėmis Dubysos upe Dubysos plaustai katamaranų nuoma prie Dubysos pirties nuoma savaitgaliui plaustu nuoma Dubysoje aktyvios vandens pramogos pigiausia pirties nuoma prie Kelmės vantos pirtinimasis pirties nuoma Lyduvėnai ekstremalus plaukimai baidarėmis plaukimas baidarėmis dubysa pigi pirties nuoma baidarių nuoma Dubysoje maudynes pirtyje vanta katamaranai Dubysa katamaranų nuoma žemaitijoje Dubysa Dubysos katamaranai plaukimas baidarėmis Dubysoje pramogos pirtis poilsis pirtyje nuoma pirtis pirties nuoma Kelmė
Meniu
×
MENIU