Baidarių nuoma

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Baidarės (dvivietės) su gelbėjimosi liemenėmis nuomos kaina:

  • Darbo diena- 20 €
  • Penktadienis – 30
  • Šeštadienis – 40 €
  • Sekmadienis- 30 €

„Ilgąjį savaitgalį“ (trys nedarbo dienos):

dvi pirmos – 40 €;

trečioji nedarbo diena – 30 €.

„Baidarių nuoma“ – sparčiai Lietuvoje populiarėja žanro pramoga, skirta tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui, tiek šeimoms, tiek draugų ar įmonių kolektyvams. Plaukimas baidarėmis – pilnas įspūdžių turiningas gamtoje. Plaukimo maršrutai gali būti įvairaus ilgio, tai priklauso nuo jūsų turimo laiko, jėgų ir noro plaukti, tai gali būti nuo kelių valandų, dienų iki savaitės. Išsinuomoti baidares tikrai nebrangu, o žygio metu patirti nuotykiai, išgirsti gamtos garsai, patirta laužo šiluma sumažins stresą ir pakels nuotaiką.

Mes nuomojame šiuolaikiškas, polietilenines baidares Perception “Vista”, “Prijon “Cruiser 2”, Roteko “Solina”, kurios pasižymi saugumu, atsparumu smūgiams, patogiomis sėdynėmis. Plaukimo baidarėmis metu mes pasirūpiname Jūsų automobiliais, manta,  nuvešime į maršruto pradžią ar parvešime po plaukimo. Prieš plaukimą pravesime instruktažą, supažindibame su maršruto žemėlapiu, nemokančius plaukti baidare instruktuojame. Galime rezervuoti stovyklavietes, pirtį, kubilą, sodybą. „Mobilus kubilas“ gali būti pristatytas į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą.

ŽR. KAINOS

BAIDARĖS IR JŲ CHARAKTERISTIKOS

Baidarė – populiariausia vandens turizmo mėgėjų plaukimo priemonė.

Baidarėse irkluotojas sėdi arti dugno, todėl baidarės svorio centras , tai lemia jos stabilumą. Didelis ilgio ir pločio santykis sąlygoja jų svarbiausią eiklumą. Jas nesunku plukdyti prieš srovę, lengva nešti apeinant kliūtį. Be to, jos yra pakankamai talpios, manevringos. Baidarėmis galima plaukti ir mažomis upėmis, ir atvirais vandens telkiniais. Plaukdami baidare jūs išvysite įvairius gamtos kampelius, aplinką pamatysite kitu kampu.

Ypač įdomus plaukimas kai yra sniego …

Baidarių nuoma Dubysa ir Kražante. Nuomojame šiuolaikišką “VISTA” baidares plaukti Dubysos upe, Kražante, kt. +370 68242584 Raseinių r., Lyduvėnų mstl. Tilto g.10

Starto pozicija Motokroso trasa ties Laugalio k. (koordinatės):

441080, 6161428 (LKS)
55.584162, 23.065467 (WGS)
55 ° 35 ‘2,98 “, 23 ° 3' 55,68” (WGS)

 

 

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU