Baidarių nuoma

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Baidarės (dvivietės) su liemenėmis nuomos kaina nuo Joninių (06.23) iki Žolinių (08.15).

  • Darbo diena – 15€
  • Šeštadienis  – 25€
  • Sekmadienis – 17€
  • Visas savaitgalis (nuo penktadienio vakaro) – 40€
  • Gelbėjimosi liemenės – NEMOKAMAI

Ilgąjį savaitgalį (trys nedarbo dienos):

dvi  pirmos – 25€;

trečioji nedarbo diena – 17€.

Baidarių nuoma – sparčiai Lietuvoje populiarėjanti pramoga, skirta tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui, tiek šeimoms, tiek draugų ar įmonių kolektyvams. Plaukimas baidarėmis – pilnas įspūdžių turiningas gamtoje. Vandens turizmo maršrutai įvairaus ilgio, tad priklausomai nuo Jūsų turimo laiko, jėgų ir noro plaukti galite nuo kelių valandų, dienų iki savaitės. Išsinuomoti baidares tikrai nebrangu, o žygio metu patirti nuotykiai, išgirsti gamtos garsai, patirta laužo šiluma sumažins stresą ir pakels nuotaiką.

Jūsų poilsis mums svarbus, tad nuomojamos šiuolaikiškos, polietileninės baidares Perception “Vista” ir Prijon “Cruiser 2” pasižymi saugumu, atsparumu smūgiams, patogiomis sėdynėmis. Plaukimo baidarėmis metu mes pasirūpinsime Jūsų automobiliais, manta, turistus nuvešime į maršruto pradžią ir parvešime po plaukimo. Prieš plaukimą pravesime instruktažą, supažindinsime su maršruto žemėlapiu, nemokančius plaukti baidare išmokysime. Galime rezervuoti stovyklavietes, pirtį, kubilą, sodybą. Mobilus kubilas gali būti pristatytas į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą.

 

ŽR. KAINOS

BAIDARĖS IR JŲ CHARAKTERISTIKOS

Baidarė – populiariausia vandens turizmo mėgėjų plaukimo priemonė. Tai Šiaurės Amerikos poliarinės srities senųjų gyventojų laivelis, vadintas kajaku. Baidarėje irkluotojas sėdi veidu pirmyn ir irkluoja dvimenčiu irklu. Irkluotojas sėdi arti dugno, todėl baidarės svorio centras yra žemiau negu kitų tipų valčių, tai lemia jos stabilumą. Didelis ilgio ir pločio santykis sąlygoja jų didelį eiklumą. Jas nesunku plukdyti prieš srovę, lengva nešti apeinant kliūtis. Be to, jos yra pakankamai talpios, manevringos. Baidarėmis galima plaukti ir mažomis upėmis, ir atvirais vandens telkiniais bet kuriuo metų laiku iki jie pasidengia ledu. Plaukdami baidare Jūs išvysite mažai lankomus gamtos kampelius, aplinką pamatysite kitu kampu. Ypač egzotiškas plaukimas kai yra sniego…

Starto pozicija  Motokroso trasa ties Laugalio k. (koordinatės):

441080, 6161428 (LKS)
55.584162, 23.065467 (WGS)
55° 35′ 2.98″, 23° 3′ 55.68″ (WGS)

 

Baidarių nuoma Dubysa ir Kražante. Nuomojame šiuolaikiškas “VISTA” baidares plaukti Dubysos upe, Kražante, kt. +370 68242584 Raseinių r., Lyduvėnų mstl. Tilto g.10

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU