Lyduvėnų geležinio tiltas – strateginės reikšmės saugomas objektas, todėl sąlygos jį lankyti taip pat kitokios nei įprastai lankant apžvalgos bokštus. Savo apsilankymą privalėsite suplanuoti iš anksto įsigydami bilietą per PAYSERA sistemą, taip pat sutikdami su lankymosi taisyklėmis. Atkreipiame dėmesį, jog bilietus ekskursijoms reikės įsigyti iš anksto, ne vėliau nei 5 darbo dienos iki apsilankymo ant tilto.

Vietoje įsigyti bilietų galimybės nebus! Savarankiškas lankymasis objekte draudžiamas.

Vienos ekskursijos trukmė 1 valanda, o grupės maksimalus leistinas dalyvių skaičius 14 asmenų.

Visi galimi ekskursijų laikai skelbiami bilietų pardavimo sistemoje. Taip pat dėl nenumatytų geležinkelio tilto infrastruktūros priežiūros darbų, įvykusio įvykio, nepalankių oro sąlygų (stipraus vėjo, lietaus, snygio, plikšalos, perkūnijos ir pan.) ekskursija gali būti atšaukta. Apie tai bus informuojama elektroninėje ekskursijų rezervavimo sistemoje nurodytais kontaktais ne vėliau kaip 1 dieną iki ekskursijos. Atšaukta ekskursija nukeliama į kitą laikotarpį arba grąžinamas sumokėtas ekskursijos mokestis.

Pertvarkytos metalinės tilto konstrukcijos aptarnavimo take yra ažūrinės, todėl aukščio baimę turinčių lankytojų prašome įsivertinti savo galimybes dalyvauti ekskursijoje, nes ekskursija organizuojama tik į vieną pusę, iš kairiojo Dubysos kranto į dešinį.

Atkreipiame dėmesį, kad atvykstant į ekskursiją būtina su savimi turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą!

 

Informacija, kaip įsigyti bilietą ekskursijai Lyduvėnų geležinkelio tiltu

1.Spauskite žemiau esančią  nuorodą ir būsite nukreipti į Paysera puslapį

https://tickets.paysera.com/lt/event/ekskursijos-lyduvenu-gelezinkelio-tiltu-excursions-on-the-lyduvenai-railway-bridge-bfc3

  1. Pasirinkite tinkamą renginio datą ir laiką
  2. Pasirinkite bilietų skaičių
  3. Užpildykite reikiamą informacija ir susipažinkite su privatumo pranešimu lankytojams bei Lyduvėnų geležinkelio tilto lankymo taisyklėmis
  4. Pasirinkite mokėjimo būdą
  5. Apmokėkite ir bilietus gausite Jūsų nurodytu el. paštu.
  6. Lauksime Jūsų atvykstant biliete nurodytu laiku. Atkreipiame dėmesį, kad atvykstant į ekskursiją būtina su savimi turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą!