„Stovyklavietė“ – tai specialiųjų įrenginių vieta gamtos apsuptoje vietoje, prie vandens telkinių: upių, ežerų, skirta turizmo reikmėms. Stovyklavietės pritaikytos turistams apgyvendinti, aktyviam ar pasyviam poilsiui. Poilsiavietėse galima apsistoti po turistinio žygio, kelionės, mūsų atveju po plaukimo baidarėmis, katamaranais ar plaustais.

 

„Baidarių nuoma“ – populiariausia vasaros laisvalaikio pramoga, tačiau džiugina, kai pasirodo daugiau turistų, kurie nori išbandyti plaukimą katamaranais (galima plaukti mažomis kompanijomis, po 6-8, 8-10 žmonių), tai ypač smagu šeimoms su mažais vaikais. Katamaranas yra stabilus, todėl ant jo maži vaikai gali vaikščioti ar gulėti, plaukimas tampa smagia pramoga ir tėvams ir mažiesiems. Plaustų nuoma – tai saugumo norinčių turistų išsigelbėjimas. Žmonės, kurie nemoka plaukti ar šiaip turi kažkokių baimių gali rinktis plaustus. Jie saugūs, patogūs, skirti plaukti 6-8 žmonių grupėms. Na, o po plaukimo visada norisi kažkur prisėsti, papietauti, paplepėti apie įspūdžius, tam puikiai tinka poilsiavietės su pavėsinėmis ramioje, vaizdingoje aplinkoje.

Mūsų stovyklavietės įkurtos gražioje lankoje, kurią juosia net dvi upės  Dubysa ir jos intakas Dratvinis, todėl nereiks sukti galvos kur smagiai pasimaudyti ar atsivėsinti. Manoma, kad šioje upių santakoje buvo senoji pagonių Romuva, kur žemaičiai priėmė krikštą. Pavėsinės išdėstytos dideliu atstumu viena nuo kitos, tam, kad turistai galėtų pailsėti ir netrukdytų vieni kitiems. Iš visų įrengtų pavėsinių puikiai matomas Lyduvėnų geležinkelio tiltas – didžiausias Lietuvoje. Mūsų poilsiavietės tiks tiems, kas mėgsta privatumą bei ramų poilsį.

Stovyklavietėse rasite pavėsines su lauko baldais, šašlykinę,  laužavietę, šalia kiekvienos pavėsinės yra lauko tualetas. Poilsiavietėse daug vietos palapinėms statyti, nereikia susigrūsti. Automobiliai gali būti statomi šalia pavėsinės ar palapinių (priklauso nuo poilsiautojų norų).

Esant poreikiui prie bet kokių pavėsinių galime pasiūlyti mobiliųjų kubilų ar mobiliųjų pirtelių, kad Jūsų laisvalaikis būtų dar įsimintinesnis ir smagesnis.

Stovyklavietės įrengtos Lyduvėnų miestelio pašonėje.  Lyduvėnai turi įdomią istoriją, todėl bus patogu aplankyti žymias miestelio vietas. O jų tikrai ne viena, tai ir ilgiausias Lietuvoje geležinkelio tiltas, 3 piliakalniai, išlikę gynybiniai tilto apsaugos bunkeriai, nuostabi Petro ir Povilo bažnyčia. Keletas nuotraukų iš mūsų stovyklaviečių vasarą.

Nekantriai laukiame visų!!!

 

Stovyklavietė Maironių kaime, prie Kelmė – Tytuvėnai kelio.

Stovyklaviečių zonos koordinatės:

441988, 6153269 (LKS)
55.510981, 23.081577 (WGS)
55° 30′ 39.53″, 23° 4′ 53.68″ (WGS)

DĖMESIO!!! Atvykę pagal koordinates toliau vadovaukitės rodyklėmis, rodančiomis stovyklavietės numerį.

Stovyklaviečių zonos adresas:  Kelmės r., Liolių sen., Lyduvėnų k., Tilto g. 38