Aktyvus poilsis

Aktyvus poilsis

Aktyvus poilsis

Jau dešimtus metus nuomojame baidares, plaustus, katamaranus. Pagrindinė mūsų baidarių nuomos bazė įsikūrusi Lyduvėnuose šalia Dubysos upės, po didžiausiu Lietuvoje geležinkelio tiltu.

Baidarių nuoma – sparčiai Lietuvoje populiarėjanti pramoga, skirta tiek aktyviam, tiek ramiam poilsiui, tiek šeimoms, tiek draugų ar įmonių kolektyvams. Plaukimas baidare – pilnas įspūdžių gamtoje. Vandens turizmo maršrutai įvairaus ilgio, tad priklausomai nuo Jūsų turimo laiko, jėgų ir noro plaukti galite nuo kelių valandų, dienų iki savaitės.

– tikra vandens turistų viliokė, ji – viena iš gražiausių ir populiariausių Lietuvos upių. Labai įspūdingas plačiadugnis, stačiašlaitis Dubysos senslėnis, išraižytas intakų, slėnių ir raguvų. Tai upė, kuria galima plaukti ištisus metus. Tačiau esant didesniam kritulių kiekiui vasarą arba rudenį ir ankstyvą pavasarį galime pasiūlyti  plaukti ir Kražante, , Ančia, Šušve, Gryžuva, Lukne. Taigi laukiame ekstremalų, norinčių išbandyti plaukimą „ne sezono“ metu!

Išsinuomoti baidares tikrai nebrangu, o žygio metu patirti nuotykiai, išgirsti gamtos garsai, patirta laužo šiluma sumažins stresą ir pakels nuotaiką.

Jūsų poilsis mums labai svarbus, todėl nuomojame šiuolaikiškas, polietilenines baidares Perception “Vista” ir Prijon “Cruiser 2”, kurios pasižymi saugumu, atsparumu smūgiams, patogiomis sėdynėmis.

Taip pat galime pasiūlyti plaukimą katamaranais, nes jie darosi vis populiaresni tarp šeimų, moksleivių klasių, draugų kolektyvų. Plaukioti upėmis skirti pripučiami turistiniai – mūsų brolių latvių išradimas. Jie pasirodė aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje kaip pigus ir lengvai savo jėgomis pagaminamas karkasinių baidarių pakaitalas.

Plaukimas plaustais – tai itin saugi ir smagi pramoga šeimoms su mažais vaikais.

Plaukimo baidarėmis, plaustais ar katamaranais metu mes pasirūpinsime Jūsų automobiliais, manta, nuvešime į maršruto pradžią ir parvešime po plaukimo. Prieš plaukimą pravedame instruktažą, supažindiname su maršruto žemėlapiu, nemokančius plaukti baidare pamokinsime. Norintiems plaukti ne viena dieną galime pasiūlyti keletą nakvynės variantų:

  • Nakvynė stovyklavietėje (stovyklavietėse yra: pavėsinės, lauko baldai, WC, laužavietės ar šašlykinės, krepšinio aikštelė, persirengimo kabina ir kt.)
  • Pramogos rastinėje pirtelėje (pirtyje yra: dušas, WC viduje, terasa, antrame aukšte miegamos vietos, šalia pavėsinė, tinklinio, krepšinio aikštelė, laužavietė, šašlykinė ir kt.)

Dažnai nuomojantis pirtį siūlome pasinaudoti ir 10-12 vietų kubilu, pagamintu iš nerūdijančio plieno. Kaitinimasis kubile suteikia daug gerų emocijų, geros nuotaikos, smagių akimirkų kartu su draugais.

Artėjant vasaros atostogoms dažnai sulaukiame moksleivių ir mokytojų, kurie noriai išmėgina plaukimą baidarėmis ar katamaranais. Po plaukimo kvalifikuotas gidas supažindina su Lyduvėnų miestelio įžymybėmis (keliaujama pėsčiomis), papasakoja didžiausio Lietuvoje geležinkelio tilto istoriją.

Moksleiviams ir juos lydintiems mokytojams baidarių nuomai taikomos didelės nuolaidos!

Add Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *