Baidarės

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Apie baidares

Baidarė (Байдарка) – lengva, siaura valtis neturinti irklų tvirtinimų ir irkluojama bei vairuojama dvimenčiu irklu. Baidarė – aleutų tautos žodis ir naudojamas postkomunistinėje erdvėje bei Rusijoje. Vakarų Europoje ir Amerikoje naudojamas terminas kajakas (kayak). Kajaku panašią valti vadino eskimai. Kajakas turėjo medini karkasą, kurį aptraukdavo odiniu apvalkalu.

Baidarės yra kelių tipų: slalomo, sportinė, turistinė.

Plačiau apie turistines.

Masė apie 30 kg, apie 4-5 m. ilgio ir 0,8 m pločio, gan aukštais bortais. Keliamoji galia iki 350 kg., talpina 1-6 žmones. Tai universali plaukimo priemonė, turinti mažą grimzlę ir geras valdymo savybes, o tai leidžia plaukti mažomis ir siauromis upėmis bei ežerais. Vidutinis baidarių greitis 5km/h, tačiau stipriau irkluojant gali siekti ir 8km/h. Kai kurios tokio tipo baidarės turi vairo mechanizmą. Baidarių nuoma užsiimantys verslininkai dabar dažniausiai nuomoja iš stiklo pluošto  ir polietileno pagamintas baidares, kurios pasižymi atsparumu smūgiams, trinčiai.

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU