BAIDARIŲ NUOMA NE VASARĄ

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Baidarių nuoma ne vasarą

Rudenėjantys, žiemiški ar pavasarėjantys gamtovaizdžiai – nemažiau žavingi nei vasariniai. Jie ypač puikiai atsiskleidžia plaukiant po gausių kritulių ar polaidžio metu patvinusiais upėmis ar upeliais, kurių nuolydis iki 7 m/km (Dubysos intakai Luknė, Gynėvė), o debitas trumpam gali padidėti keliasdešimt kartų ir plaukimas tampa ekstremalus. Jie tuomet primena kalnų upių vandens srautus, tačiau jų ieškoti vykti į užsienį nebūtina – visa tai galime pasiūlyti Lietuvoje. Tuo tikslu turime specialias, atsparias smūgiams ir trinčiai polietilenines baidares. Plaukti galima ir visomis vasarą plaukiamomis upėmis (žr. Maršrutai). Rekomenduojame pasinaudoti gamtos teikiamomis neišnaudotomis galimybėmis.

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU