Katamaranų, plaustų nuoma

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Katamarano (8-10 vietų) su liemenėmis nuomos kaina

  • Darbo diena – 60€
  • Šeštadienis ar sekmadienis – 80€
  • Gelbėjimosi liemenės – NEMOKAMAI

darosi vis populiaresni. Katamaraną sudaro dvi pailgos cigaro formos pripučiamos gondolos, tarpusavyje sujungtos tvirtu rėmu, o ant jo speciali aikštelė poilsiauti žmonėms ir tvirtinti kroviniams. Nors katamaranas gan lengvas, tačiau pakelia santykinai didelį svorį ir yra labai stabilus (tokiose upėse kaip Dubysa, Kražantė jo neįmanoma apversti). Ši plaukimo priemone yra lengvai valdoma ir gan greitai plaukia, o taip pat labai talpi. Visa tai katamaranų nuoma daro populiariu tarp šeimų, moksleivių klasių, draugų kolektyvų.

Ilgis 5,5m., plotis 2m.

ŽR. KAINOS

Plausto (6 vietų) su liemenėmis nuomos kaina

  • Darbo diena – 45€
  • Šeštadienis ar sekmadienis – 60€
  • Gelbėjimosi liemenės – NEMOKAMAI

Raft tipo amerikiečių gamybos plaustai pasižymi didele keliamąja galia, lengvu valdymu, stabilumu, tačiau yra kiek lėtesni, nors pastaroji savybė yra menkas minusas poilsiaujant, nes niekas neskuba. Ši plaukimo priemonė buvo sukurta kaip karinė transporto priemonė, bet šiuo metu ji labiau naudojama turizmo ir sporto tikslais. Šiais labai patogu plaukti visai šeimai ar dviems šeimoms, mokiniams su lydinčiu asmeniu, draugams. Plaustų nuoma Jums.

Ilgis 4m., ploitis 1,8m.

ŽR. KAINOS

Katamaranus ir plaustus plaukti , Kražante dažniausiai nuomojasi šeimos, jaunimo ir moksleivių grupės. Išbandykite naują pramogą. Puikus

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU