Kubilo nuoma visus metus

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Kubilo nuoma visus metus

Maudynėms kubile tinka visi sezonai, visi metų laikai, visos stichijos (lietus, sniegas, dargana, saulė…). Geram poilsiui kubile svarbiausia gera kompanija  ir žinoma kokybiškas kubilas.

Kubilų yra įvairiausių tiek savo dydžiu, tiek medžiaga iš ko jis pagamintas… Taip pat yra transportuojamas mobilus kubilas, su išorine ir vidine krosnele ir pan….

 

Visų šių ypatybių privalumus ir trūkumus toliau ir aptarsime.

Populiariausi kubilai 1,6 – 2,00 m. vidinio skersmens. Tokiuose kubiluose vienu metu gali kaitintis 6 – 12 žmonių.

Seniausi kubilai buvo paprasčiausiai mediniai, pagaminti dažniausiai iš spygliuočių medžių medienos ir buvo pradėti  naudoti  Japonijoje. Japonai mėgdavo pasikaitinti kalnuose esančiose karštosiose versmėse, tačiau, kad nereikėtų ilgai kopti sumanė kaitinamą medinį kubilą.

Savo reikmėms paprasto medinio kubilo pakanka, tačiau nuomai geriau ir praktiškiau naudoti kubilą su polipropileniniu, stiklo pluošto arba nerūdijančio plieno įdėklu.

Toks įdėklas palengvina kubilo priežiūrą ir užtikrina higieną, kubilas visuomet bus sandarus (medinis kubilas neretai leidžia vandenį pro plyšius lentose).

Tačiau polipropileninis ir stiklo pluošto įdėklai turi kelis trūkumus. Esant dideliai vibracijai transportuojant ar užkritus sunkiam daiktui trūksta, plovimo šveitimo metu braižosi, šiurkštėja paviršius, na o užkūrus pečių ir nepripildžius kubilo vandeniu kubilas gali pradėti lydytis.

Visų šių trūkumų neturi nerūdinačio plieno įdėklo  kubilas, tačiau toks kubilas yra brangesnis.

Mūsų mobilus kubilas turi nerūdijančio plieno įdėklą ir gali atvykti į bet kurį kiemą ar į pasirinktą vietą gamtoje.

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU