Kubilo nuoma visus metus

Kubilo nuoma visus metus

Kubilo nuoma visus metus

Maudynėms kubile tinka visi sezonai, visi metų laikai, visos stichijos (lietus, sniegas, dargana, saulė…). Geram poilsiui kubile svarbiausia gera kompanija  ir žinoma kokybiškas kubilas.

Kubilų yra įvairiausių tiek savo dydžiu, tiek medžiaga iš ko jis pagamintas… Taip pat yra transportuojamas mobilus kubilas, su išorine ir vidine krosnele ir pan….

 

Visų šių ypatybių privalumus ir trūkumus toliau ir aptarsime.

Populiariausi kubilai 1,6 – 2,00 m. vidinio skersmens. Tokiuose kubiluose vienu metu gali kaitintis 6 – 12 žmonių.

Seniausi kubilai buvo paprasčiausiai mediniai, pagaminti dažniausiai iš spygliuočių medžių medienos ir buvo pradėti  naudoti  Japonijoje. Japonai mėgdavo pasikaitinti kalnuose esančiose karštosiose versmėse, tačiau, kad nereikėtų ilgai kopti sumanė kaitinamą medinį kubilą.

Savo reikmėms paprasto medinio kubilo pakanka, tačiau nuomai geriau ir praktiškiau naudoti kubilą su polipropileniniu, stiklo pluošto arba nerūdijančio plieno įdėklu.

Toks įdėklas palengvina kubilo priežiūrą ir užtikrina higieną, kubilas visuomet bus sandarus (medinis kubilas neretai leidžia vandenį pro plyšius lentose).

Tačiau polipropileninis ir stiklo pluošto įdėklai turi kelis trūkumus. Esant dideliai vibracijai transportuojant ar užkritus sunkiam daiktui trūksta, plovimo šveitimo metu braižosi, šiurkštėja paviršius, na o užkūrus pečių ir nepripildžius kubilo vandeniu kubilas gali pradėti lydytis.

Visų šių trūkumų neturi nerūdinačio plieno įdėklo  kubilas, tačiau toks kubilas yra brangesnis.

Mūsų mobilus kubilas turi nerūdijančio plieno įdėklą ir gali atvykti į bet kurį kiemą ar į pasirinktą vietą gamtoje.

Add Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *