Pavasario linksmybės

Pavasario linksmybės

aigėsi nuostabi, balta kaip niekados žiema. Tikriausiai spėjote pasidžiaugti žiemos pramogomis: slidinėjimu slidėmis, snieglentėmis ar rogutėmis, prilipdėte daugybę sniego senių – besmegianių. Per žiemą ilsėjosi mūsų baidarės, pailsėjo ir Lyduvėnų baidarių komanda, kuri jau pasiruošusi kibti į darbus, juk naujas sezonas čia pat, jau laukiame pirmųjų savo klientų. Per žiemą kūrėme planus, kaip pagerinti savo teikiamas paslaugas, kaip dar labiau pradžiuginti klientus, kurių tikimės ir šiais metais.

Pavasaris… nutirpo sniegas, upės išsinešė ledus, parskrido vyturiai, kur ne kur pasirodo gandrai, tuntais parskrenda ir kiti paukščiai.

Prabusite ir mes naujiems darbams, potyriams, pramogoms. Taip, pramogoms, kurių gal nebandėte, o gal pasiilgote. Smagiausia pramoga – sutikti pavasarį plaukiant baidarėmis Dubysos ar Kražantės upėmis.

Baidarių nuoma – tai paslauga, teikiama visus metus, jei tik neužšalusios upės. Tai, jei pasiilgote gamtos, smagių akimirkų, atvykite pas mus, o mes pasiūlysime patogias baidares. Baidarių nuoma populiariausia vasarą, o pavasarį plaukia tie, kurie nori adrenalino, nes galima plaukti tomis upėmis, kurios vasarą turi per mažai vandens. Po pavasarinio plaukimo galime pasiūlyti ir kitas pramogas: mobilaus kubilo nuoma; sodyba-pirtelė; stovyklavietės. Laukiame visų pavasarį, rudenį ir žinoma vasarą (tikimės kad ir šiemet ji bus tokia pat nuostabi, kaip ir praėjusiais metais). Lyduvėnų baidarės – puikus pasirinkimas.

 

Daugiau informacijos Tel.:868242584 arba www.lyduvenu.baidares.lt

SEZONAS PRASIDEDA!!!

Add Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *