Pavasario linksmybės

Pasidalinkite šia nuoroda su Jūsų draugais!

Baigėsi nuostabi, balta kaip niekados žiema. Tikriausiai spėjote pasidžiaugti žiemos pramogomis: slidinėjimu slidėmis, snieglentėmis ar rogutėmis, prilipdėte daugybę sniego senių – besmegianių. Per žiemą ilsėjosi mÅ«sų baidarės, pailsėjo ir Lyduvėnų baidarių komanda, kuri jau pasiruoÅ¡usi kibti į darbus, juk naujas sezonas čia pat, jau laukiame pirmųjų savo klientų. Per žiemą kÅ«rėme planus, kaip pagerinti savo teikiamas paslaugas, kaip dar labiau pradžiuginti klientus, kurių tikimės ir Å¡iais metais.

Pavasaris… nutirpo sniegas, upės išsinešė ledus, parskrido vyturiai, kur ne kur pasirodo gandrai, tuntais parskrenda ir kiti paukščiai.

Prabusite ir mes naujiems darbams, potyriams, pramogoms. Taip, pramogoms, kurių gal nebandėte, o gal pasiilgote. Smagiausia pramoga – sutikti pavasarį plaukiant baidarėmis Dubysos ar Kražantės upėmis.

Baidarių nuoma – tai paslauga, teikiama visus metus, jei tik neužšalusios upės. Tai, jei pasiilgote gamtos, smagių akimirkų, atvykite pas mus, o mes pasiūlysime patogias baidares. Baidarių nuoma populiariausia vasarą, o pavasarį plaukia tie, kurie nori adrenalino, nes galima plaukti tomis upėmis, kurios vasarą turi per mažai vandens. Po pavasarinio plaukimo galime pasiūlyti ir kitas pramogas: mobilaus kubilo nuoma; sodyba-pirtelė; stovyklavietės. Laukiame visų pavasarį, rudenį ir žinoma vasarą (tikimės kad ir šiemet ji bus tokia pat nuostabi, kaip ir praėjusiais metais). Lyduvėnų baidarės – puikus pasirinkimas.

Daugiau informacijos Tel.:868242584 arba www.lyduvenu.baidares.lt

SEZONAS PRASIDEDA!!!

Partneriai ir draugai

paslaugos

+370 682 42584

info@lyduvenu-baidares.lt

Lyduvėnų mstl. Tilto g. 10 Šiluvos sen., Raseinių raj.

Važiuojant keliu Raseniniai - Šiluva:

Ties tiltu per Dubysą sukite į Lyduvėnus (Kelio ženklas „Lyduvėnai 6 km“) įvažiuojant į Lyduvėnus 200m. už balto Lyduvėnų miestelio ženklo, dešinėje rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

Važiuojant keliu Kelmė - Tytuvėnai:

Ties Maironiais sukite į Lyduvėnus (rodyklė „Lyduvėnai 11 km“); Pervažiavę Lyduvėnų mstl., už automobilių tilto per Dubysą, kairėje – rodyklė „Lyduvėnų baidarės“ (važiuoti pagal ją).

DĖMESIO: DUBYSOS SLĖNYJE VEIKIA OMNITEL IR TELE2 TINKLAS

AVANSINIS MOKĖJIMAS:

Sąskaita: LT79 7230 0000 5071 5238

Gavėjas: Gedas Kauneckas

Atlikdami avanso apmokėjimą nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei planuojamo plaukimo datos.

Meniu
×
MENIU